İstanbul

Çınar Koleji Okul Açılış Programında Karagöz Hacivat Nasrettin Hoca

Çınar Koleji Açılış Şenliği’ne tüm ekibimizle çınarlı çocuklarla güzel bir eğitim yılına hep birlikte başladık.🥳  🌸

Çocukların sevdiği geleneksel karakterlerimizle okulda yerimizi aldık. Çünkü güzel bir eğitim dönemine güzel bir başlangıç yakışırdı bunu biliyorduk. 🌸

Çınar kolejini idaresini kutluyorum. Okulun ilk günün de çocukların okula ısınmaları oryantasyon dönemini verimli bir şekilde geçirmeleri için bizimle temasa geçtiler. tabi ki biz de buna çok memnun olduk ve İşimiz olan şeyi en güzel şekilde sunmak bize kalmıştı.

Günler öncesinden okula geldik okulun içerisini çocuklar geldiğinde onlara sürpriz olacak şekilde düzenledik, balondan papatyalar, çiçekler yaptık kapı girişlerini süsledik artık okulumuz yarın ki açılışa hazırdı. sabah erkenden ekibimizle birlikte okul da olduk. ekibimiz profesyonel oyunculardan oluşan arkadaşlarımız kostümlerini giyip hazırlıklarını yapmak için kulise geçtiler.

Çocukları da güzel bir sürpriz bekliyordu. geleneksel karakterlerimiz olan ve bizi de çok sevdiğimiz her zaman çocuklarımızın ilgisini çeken karakterleri çocuklar la buluşturmanın heyecanını yaşıyorduk. Karagöz Hacivat, Nasrettin Hoca. Kostümler giyildiğinde artık ekibimiz hazırdı. Bunun yanın da çocukları başka sürprizler de bekliyordu.  🌸

Osmanlı macunu ve pamuk şeker ikramı da yaparak minik kardeşlerimize güzel bir gün yaşatmayı düşündük. hazırlıklar da sona gelinde ve beklenen an geldi artık eğitim öğretim döneminin ilk günüydü ve çocuklar içeriye alındı. Kostümlerini giyen oyuncu arkadaşlarımız çocukları keyifli bir karşılama yaparak güzel bir başlangıç yapmalarını sağladılar. Sınıflara alınan öğrencilere daha sürprizlerimiz bitmemişti.

Karagöz Hacivat ve Nasrettin Hoca sınıflara girerek beş on dakikalık bir gösteri sunarak çocukların okula alışmasına yardımcı oldular. teneffüs olduğunda da bahçede kurulu olan ikram standından ikramlar alarak ilk günü neşeli keyifli geçirdiler.

Çocukların ilk hafta okula alışmasını kolaylaştıran bu gibi çalışmalar gerek velilerden gerekse idareden güzel dönütler aldılar. 🥳

Yapmış olduğumuz bu güzel programın yanı sıra okulun memnun olması, velilerin memnuniyetlerini bildirmesi bizim için büyük mutluluk.

Karagöz Hacivat, Çocukların gözündeki sevinç pırıltısı her şeye bedel. Onlar geleceğimiz aynı zaman da biz çocuklarımıza geleceğimiz gözüyle bakıyor ve o hassasiyetle işlerimizi yapıyoruz. Hem işimizi hem de çocukları seviyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız daha güzellerine layık.

Gösteriler ve Atölyeler hakkında güncel bilgiler için sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.

cinar-koleji-okul-acilisi-6

 

 

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button