İstanbul

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Erkek çocuklarının en özel anlarından biri olan sünnet düğününde birbirinden renkli etkinliklerle yanınızdayız. Peki program içeriğinde neler var.

Sunucu program açılışı devamında sizin isteğinize göre etkinliğinizi planlıyoruz. Mehter takımı, semazen gösterimi, sünnet tahtı ve 4 yeniçeri, nostaljik lezzetler, Hacivat karagöz gösterileri. Çocuklar, sahne gösterilerini oldukça sever. Bu nedenle de sahnede gerçekleşen gösterilerin neredeyse tamamı çocukların ilgisini en çok çeken etkinlikler arasındadır. Hacivat ve Karagöz ile de eğlence dolu anlar ortaya çıkar. Siz de bu gösteriyi planlamak istiyorsanız ekibimiz ile size sunduğumuz kusursuz hizmetleri değerlendirmeye başlamalısınız.

Sünnet Düğünü Gösterisi Planlaması için Neler Yapmalısınız?

Sünnet düğünü için bir etkinlik planlamak istiyorsanız öncelikli olarak günler öncesinden bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bu sayede hem programda bir eksiklik ortaya çıkmamış olur hem de etkinliğimizin eğlencesinin daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkündür.

Sizden gelen talepler üzerine harekete geçen ekibimizle birlikte sünnet düğünü gösterisi için hazırlıklar başlar. Ekibimiz ihtiyaç duyduğu bütün bilgileri sizden alacaktır. Size sadece bizimle iletişime geçerek planlamayı yapmaya başlamak kalır!

Sünnet Düğünü için Karagöz Gösterisi

Türk kültürünün vazgeçilmez figürlerinden olan Hacivat ve Karagöz’ü eğlencenin merkezine taşıyoruz. Sünnet düğününde birbirinden özel anlarda çocuklar için eğlenceyi planlıyor ve mutluluğu hissetmelerini sağlıyoruz. Üstelik mutlu olanın sadece çocuklar değil aileleri de olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

Sünnet düğünü için planlama yaparken sizlerin taleplerini oldukça önemsiyoruz. Bu konuda titizliği elden bırakmadan harekete geçerek beklentilerinize en iyi şekilde cevap veriyoruz. Üstelik özel taleplerinizi de göz ardı etmeden kaliteyi yakalamak adına çözüm üretiyoruz. Sizden gelen talep doğrultusunda istediğiniz tarih için bir program hazırlıyoruz. Sünnet düğünü eğlencesi genellikle 45 dakika ile 1 saat arasında değişkenlik gösterir. Ancak sizin talebinize bağlı olarak daha uzun süreli Karagöz gösterisi de mümkündür. Bu nedenle de size düşen sadece nasıl bir gösteri talep ettiğinizi bize bildirmek olacaktır.

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button