İstanbul

Nostaljik Lezzetler

Organizasyon ekibimizle düzenlemiş olduğumuz programlarınızın daha keyifli mutlu ve eğlenceli olması için ve misafirlerinizin ikramlarımızla şenlenmesi için elimizden gelen özveriyle ve özenle ikramlarımızı hazırlamaktayız.

Bu süreçte sizlerin talepleri bizim için çok önemli. Kişi sayısı, program içeriği, yaş grubu gibi detaylar sizler için dikkatlice incelenip hazırlıklar bu hassasiyete göre yapılmaktadır.

Osmanlı Macunu

Osmanlının geleneksel şekeri olan ve çocuklar başta olmak üzere herkesin beğenisini kazanan Osmanlı macununun içerisinde kimyasal şeker bulunmamakla birlikte bağışıklık sistemini güçlendirmesiyle de bilinir. İçerisinde portakal, tarçın, zencefil, limon suyu, bulunmaktadır. Keyifle tüketmeniz için ekibimiz tüm hijyen kurallarını göz önünde bulundurarak hazırlamaktadır.

Patlamış Mısır (popcorn)

Mısır bitkisi kullanılarak hazırlanır ve servisi gerçekleşir. Yüksek oran da karbonhidrat içerdiği için enerji verici bir besindir. Programdan sorunlum arkadaşlarımız etkinliğin yapılacağı yere önceden gelip hazırlıkları yapar kostümünü giyer ve etkinlik alanında artık misafirleri beklemeye hazır bulunur. Hijyen üzerinde özel ihtimam gösterdiğimiz konudur. Gerek kullandığımız ürünler gerekse makinelerimiz dezenfekte edilip bakımı yapılmaktadır. Ürünlerimiz gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Pamuk Şeker

Sadece şekerden üretilmektedir, yalnız birim başına az şeker içermektedir. Adının pamuk şeker olması görüntüsü ile alakalıdır. Geri kalan kısım hava ile dolmaktadır. Osmanlı motifli kostüm giyen arkadaşlarımızın başlangıç saatinden önce hazır bulunmaktadırlar.

Şerbetçi

Genellikle Ramazan ayında yapılan fakat muhtelif aylarda da rağbet gören Osmanlı şerbeti sağlıklı olması sebebiyle çok tercih edilmektedir. Sindirime yardımcı olur ve vücuttaki sıvı şeker dengesini sağlar. Elma şerbeti, nane limon şerbeti, safran şerbeti, böğürtlen şerbeti, koruk şerbeti, reyhan şerbeti, sikenübi şerbeti, kızılak şerbeti, demirhindi şerbeti, hibizkus şerbeti, gelincik şerbeti, menekşe şerbeti, hurma şerbeti, kaküle şerbeti, üzüm şerbeti, vişne şerbeti, portakal şerbeti, çilek şerbeti, şeftali şerbeti çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Osmanlı motifli özel kostümlerle, özel ikram takımıyla sunum yapılmaktadır.

Bunların yanı sıra sizlerin talepleri üzerine; Kağıt helva, boza, salep, tarihi Maraş dondurması, közde kahve gibi misafirlerinizin dikkatini çekecek ve damakların da farklı tat bırakacak lezzetlerimizde sizler için organize ediyoruz. Detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button