İstanbul

Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonunu doğa ile iç içe yerlerde yapmayı tercih ediyoruz. Yeşilin doğanın insana verdiği huzuru ve dinginliği biliyoruz. Sevdiklerinizle tamda istediğiniz ve hayal ettiğiniz bir gün geçirmeniz için profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

Piknik organizasyonumuz eğlenceli olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Alan süsleme, nostaljik lezzetler, oyun parkurları, animasyon hizmeti, sahne etkinlikleri ve ses sistemi gibi hizmetlerle etkinliğinizi planlıyoruz.

Kurumsal piknik organizasyonu

Kurumsal piknik organizasyonunu şirketinizin ve sizin beklentilerinizi dikkate alarak birlikte planlıyoruz. Kutlama tanıtım veya şirket içi motivasyon kapsamında etkinliğimizi planlayabiliyoruz. Motivasyon eğitimleri, eğlenceli oyunlar, interaktif eğlenceler planlıyoruz. Çalışanlarınızın dingin vakit geçirdiği keyif aldığı bir programı birlikte planlıyoruz.

Okul pikniği organizasyonu Okul piknik organizasyonunu bahar mevsiminin gelmesiyle ve sıcakların artmasıyla tercih edilmektedir. Okulların kapanmasına yakın bir süreçte planladığımız bir etkinlik türüdür. İçeriğini okulun beklentilerine göre şekillendirdiğimiz etkinliklerimizde yok yok. Okuldan piknik alanına, piknik alanının organizasyonuna, yemeğine ve eğlencesine kadar tüm planlamayı ekibimizle yapıyoruz. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button