İstanbul

Oyun Ablası

Oyun ablası ile zamanınıza değer katın;

Çocuklarla yapılan buluşmaları eğlenceye dönüştürmek için tiyatroda yetişmiş çocuk etkinliklerinde deneyim kazanmış, içteni sıcak ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla her yaşa uygun etkinlikler yapıyoruz. Oyun ablası olarak gelen ekip arkadaşlarımız aynı zamanda çocuk pedagojisini bilen etkinlik kültürüne hakim profesyonellerden oluşmaktadır.

Yaş gruplarına özel oyunlarla çocuklar kaliteli zaman geçirsin. Çocukların yaş ve gelişim durumlarına göre planladığımız birbirinden değerli interaktif oyunları sizlerle buluşturuyoruz. Etkinliklerinizi özgün oyunlar, eğlence ve macera dolu aktivitelerle planlıyoruz.

Etkinlik ve aktivitelerde hangi oyunları oynuyoruz?

Mikrofon ve ses sistemi ile eğlenceli tanışma oyunları

Duyuşsal olarak geliştiren müzikli danslı oyunlar, ip oyunları, paraşüt oyunları

Bireysel motor becerilerini geliştiren aktif grup oyunları

Geleneksel sokak oyunları ile eğlenceyi ve aksiyonu maksimum da yaşıyoruz.

Hediye torbası

Küçük ve eğlenceli oyunlardan oluşan hediyelerin etkinlik içinde dağıtılması çocukların en sevdiği ve heyecanla beklediği etkinliklerden birisidir. bu etkinlik çocukların motive olmasını sağlar.

Pinyata

Çocuklar yukarıdan bir ip yardımı ile bağlanmış sallanan pinyataya sopa ile sırayla vururlar. Doğum günü çocuğunun altın vuruşuyla patlayan pinyatadan etrafa şekerlemeler saçılır. saçılan şekerler çocuklar tarafından toplanır ve paylaşılır.

Survivor Parkuru

Heyecan ve aksiyonu yüksek survivor oyununun çocuklar için özel hazırlanmış dört etaptan oluşmaktadır. Özel tasarım parkurları ile sınırsız aksiyon ve eğlence sunar.

15 çocuğa kadar tek animatörle yürütülür çocuk sayısı 15 kişiyi geçen etkinliklerde ikili animatör paketi alınmalıdır. Detaylar ve etkilikler için iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button