İstanbul

Hakkımızda

İstanbul Hacivat Karagöz ekibi 2010 yılında Kamil Aras Demir tarafından kurulmuştur ve sanat hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir.

Hazırladığı içeriklerle sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap etmeyi amaçlamıştır. Kabul gören çalışmaları ile yoluna devam eden İstanbul Hacivat Karagöz ekibi, birbirinden değerli pek çok projeyi başarı ile neticelendirmiştir.

İstanbul Hacivat Karagöz’ün amacı ve faaliyet alanı, özgün prodüksiyonlar oluşturarak; Geleneksel Türk Tiyatrosunu hakkıyla temsil etmektir. Kuruluşundan bu yana olduğu gibi klasik ve güncel pek çok eserin gelecekte de geleneksel tatla sahnede hayat bulmasını sağlamaktır.

Çözümlerimiz

Türk tiyatrosunun samimiyetini geleneksel nakışlarla ilmek ilmek dokuyup sanata dönüştürmek ve seyircilerimizle buluşturmak en büyük idealimiz. Bu prensiplere bağlı kalarak Geleneksel Türk Tiyatrosunun en güzel temsillerini seyircilerimizle buluşturuyoruz.

Meddah, Orta Oyunu, Karagöz gölge oyunu başta olmak üzere, birçok alanda sanat üretiyoruz. Gelişen dünyanın seyir zevkleri ve tercihlerine ayak uydurmayı ihmal etmiyor, oyunlarımıza yeni yorumlar getiriyoruz.

Vizyonumuz

Gelenekselden aldığımız değerleri, geleceğe kendi yorumumuzu katarak farklı bir bakış açısı ile taşımayı hedefliyoruz.

Çocuklar için ürettiğimiz sanat içeriklerini, taklit anlayışından uzak, özgün, çağın gereklerini ve çocukların algı dünyalarını göz önünde bulundurarak oluşturmaktayız.

Misyonumuz

Bu durumun getirisi olarak, Geleneksel Karagöz Gölge Oyununun yanı sıra, Hacivat-Karagöz Canlı Sahne Performansı, Black Light Tekniğiyle Karagöz, Karagöz-Hacivat KuklaGösterileri gibi çocukların beğenisini kazanan gösteri türleri de çalışmalarımız arasında yerini almıştır.

Profesyonel ekiplerimizle her türlü sanat planlamasını yapmaktayız. Bir birinden yetenekli oyuncularımızla gelenekten aldığımız gücümüzü geleceğe özgün üslubumuzla taşımaya devam ediyoruz.

Teknoloji

Dünyadaki sektörel teknolojik gelişmeler ve dijital dönüşümü işimize entegre ederek amacımız olan; daha hızlı, daha kaliteli ve daha ucuz ürüne ulaşabilme sürecinde kusursuz biçimde uygulanması için çalışıyoruz.

Çeşitlilik

Gelişmek, büyümek ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak SEON’un en büyük hedefidir. Bu hedefe ulaşabilmek amacıyla işletmelerin ihtiyacı olan tüm Kaldırma Ekipmanlarını  güvenilir, sağlam ve kolay ulaşılabilir şekilde müşterilerimize temin etmek için çalışıyoruz.

Ekoloji

Günümüzde akaryakıt fiyatlarındaki artışın getirmiş olduğu yüksek işletme maliyetlerinin yanı sıra dizel yakıtlar saldıkları karbon emisyon nedeniyle de çevreyi doğrudan kirletmektedirler.  Kullanmakta olduğumuz Lityum ION akü teknolojisi, akü değişimine gerek kalmadan hızlı fırsat şarjı ile yüksek kullanılabilirlik ve daha uzun süreli performans sağlamaktadır. SEON olarak müşterilerimizi Lityum ION akülerin sağladığı iki kat kullanım ömrü ve akü gazı emisyonu barındırmaması sebebiyle doğa dostu ürünler ile buluşturmaya çalışıyoruz.

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button