İstanbul

Bel Karper Gıda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

       23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz. İstanbul Hacivat Karagöz ekibi olarak profesyonel ekiplerimiz ile 23 Nisan etkinlikleri kapsamında bir birinden eğlenceli içeriklerle ile hizmet vermekteyiz.

Sahne programları alan etkinlikleri geleneksel ve modern oyunları İstanbul Hacivat Karagöz ekibi olarak sunmaktayız.

23 Nisan programımızı bu yıl Bel Karper Gıda San. A.Ş de gerçekleştirdik. Bel gıdanın daveti üzerine hazırlıklarımıza başladık. 22 Nisan pazartesi günü Bel Karper Gıda San. A.Ş Çorlu fabrikasına geldiğimizde bizi güzler yüzle karşıladılar.

Çocuklar için yapacağımız bu güzel programın hazırlıkları için sabırsızlanıyorduk. Gösterileri yapacağımız yere baktık ve hazırlıklara başladık.

Hacivat Karagöz gölge oyunu, sunucu eşliğinde interaktif yarışmalar, ikramlar (pamuk şeker tercihen), balon süslemeleri program içeriğimizi oluşturdu.

ALAN HAZIRLIKLARI;

Etkinliğin yapılacağı alanı hazır hale getirmek için işe önce alanı süslemekten başladık. balonlar şişti kapı takı, balondan papatyalar yapıldı alan yavaş yavaş güzelleşmeye başladı. İkramlar için hazırlıklar başladı makineler kuruldu hazırlıklarda sona gelindi.

Sahne hazırlama kısmına gelindiğinde, Geleneksel eğlencemiz olan kendinden ödün vermeyen Karagöz oyununun perdesi kurulmaya başlandı. Perde kuruldu tasvirler hazırlandı. Hacivat Karagöz 23 nisan çocuk bayramında artık çocuklarla buluşmaya hazırdı. Programın sunumunu yapacak sunucumuz ve oyun malzemeleri de hazırlandı.

Çocukların alana gelip şenliğimizin başlamasına gelmişti sıra. Saat 16:00 da çocuklar heyecanla geldiler. Gözlerinde ki sevgi alana yansımıştı. Çocuklar için hazırladığımız şarkılar çalmaya başlamıştı bile. etkinliğimiz başlamadan çocuklar ve aileleri ile küçük yarışmalar yaptık. bir yandan da kalan misafirlerimizin gelmeleri bekleniyordu.

Tüm misafirlerimiz gelmişti. Artık geleneksel oyunumuz olan ve çocukların en sevdiği kahramanlardan olan Hacivat Karagöz oyunu başlıyordu.

GÖSTERİ ZAMANI;

Oyun başladı çocuklar ve aileleri keyifli bir şekil de tüm oyunu dikkatlice seyrettiler. hem güldüler hem eğlendiler. oyun bittiğinde ikramlar başladı. Geleneksel bir tat olan pamuk şekerin yanın da mutfak şefi ve ekibinin 23 Nisan eğlencesi için hazırladıkları aperitifler davetlilere ikram edilmeye başlandı.

Sonrasında eğlenceli interaktif oyunlar başladı çocukların yanı sıra aileler ve çalışanlar da oyunlara dahil oldu hem stres attılar hem de keyif aldılar. tüm bu organizasyonun yapılmasın da bu ana gelmesinde planlanmasında çok değerli katkıları olan Bel ailesi insan kaynaklarına özellikle teşekkür ediyoruz.

İşçi emekçi aileler ve çocuklarıyla buluşma fırsatı verdikleri için minnettarız. iyi ki varlar. tüm işçi çalıştıran fabrikalardan ve iş verenlerden aynısı olmasa da benzer hassasiyetler bekliyoruz. Hepimizin 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun.

 

 

Bir yanıt yazın

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button