İstanbul

Doğum Günü Etkinlikleri ve Harika Gösteriler

dogum-gunu-partisi

Doğum Günü Etkinlikleri ve Harika Gösteriler için tüm ekibimiz hazır. Yılda bir dafa yaşadığımız bu özel anlar bize kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor. İster yetişkin olun isterseniz çocuk herkes için özen isteyen ve unutulmaz anıların birikeceği özel bir gündür doğum günü.

Bu özel anda sizlerin çok daha özel ve güzel hissetmeni için tüm ekibimizle doğum günü organizasyonları için hazırız. 🥳  🌸

Eğlenelim ve Güzel Anılar Biriktirelim

Doğum gününü planlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi dikkate alarak unutulmaz anlar planlıyoruz.

Doğum günü pastası, erkek çocuk konsept, kız çocuk konsept, doğum günü partisi, ve organizasyonlarınızı isteklerinizi dikkate alarak planlıyoruz.🌸

Çocukların bir araya gelerek eğlenmelerini ve kaliteli zaman geçirmeleri için harika hazırlıklar yapıyoruz. Çocukları ve onların duygularını çok iyi tanıyoruz ve değer veriyoruz. Atölye çalışmalarımızla ise hem eğlenip hem de deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

Hacivat Karagöz’le Eğlenin

Hacivat Karagöz gölge oyunu gösterisi veya profesyonel tiyatro oyuncusu olan ekip arkadaşlarımızın kostümleri giyip sahne de sergiledikleri gösteri türü olarak iki şekilde seyirci karşısında oluyoruz. Hangi gösteriyi seçeceğiniz sizin tercihiniz.

Bizim tavsiyemiz doğum günü açık alanda ise veya gündüz olacaksa canlı sahne performansı uygun olur. kapalı veya akşam saatlerinde yapılacaksa Karagöz gölge oyununu tavsiye ederiz. katılımcıların yaş grubunu dikkate alarak bir oyun seçilir. kahkaha ve eğlence dolu dakikalar başlar. Gösterinin sonun da interaktif oyun saati başlar. Oyun sonrasında fotograf çekimi yapılabilir.

Yüz Boyama ve Şekilli Balon Aktivitesi

Çocukların çok eğlendiği kısımlardan birisi de yüz boyama ve sosis balon etkinliği. Tercih ettiğiniz konsept gereği palyaço, oyun ablası veya oyun abisi tarafından çocuklar bir alanda toplanır ve etkinlik başlar. çocukların en sevdiği renkte balonlar kullanılır. sevdikleri şekiller yapılır. Eğlence dolu bir şekilde program devam eder.

İllüzyon (sihirbaz) ve Jonklör Etkinliği

Çocukların daha ismini bile duydukların da heyecanlandıkları bir etkinlik. Ne sihirdir ne keramet el çabukluğudur marifet. Çocuklar için hep heyecanlı ve eğlenceli olmaya devam ediyor.  harika ve unutulmaz anılar biriktirmek için iletişime geçebilirsiniz.

 

Gösteriler ve Atölyeler hakkında güncel bilgiler için sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.

 

dogum-günü-etkinlikleri

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button