İstanbul

Okul şenlikleri için Karagöz gösterisi ile artık yıl sonu etkinlikleri çok daha eğlenceli geçecek. Birbirinden özel aktivitelere yer verdiğiniz yıl sonu etkinliklerinizde Karagöz gösterisi ile nelere kapı aralayabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? O halde İstanbul’un en iyi Karagöz ekibi ile tanışmanın tam zamanı!

Karagöz Gösterisi Nedir?

Karagöz gösterisi, Geleneksel Türk kültürünün bir parçası olan Hacivat ve Karagöz ekibi ile alakalı gerçekleşen gösterileri ifade eder. Gösteri ekibimizle bizi izleyen seyircileri eğlendirmeyi amaçladığımız gösterilerimizde kaliteli ve kahkaha dolu anlara kapı aralamanızı sağlıyoruz. Üstelik ihtiyaç duyduğunuz eğlenceyi kültürel zenginliklerimizi tanıyarak elde etmenizi de sağlıyoruz.

Karagöz gösterileri talebe bağlı olarak 45 dakika ile 1 saat süren oldukça eğlenceli sahne sanatlarını içerir. Bir düzen içerisinde ve aslına bağlı kalınarak düzenlenen bu gösterilerde güldürmek ve güldürürken düşündürmek en büyük hedefimiz. Siz de bu konuda en ideal seçenekleri tercih etmeyi arzu ediyorsanız yapmanız gereken sadece İstanbul Hacivat Kaagöz ekibi ile iletişime geçmek olacak!

Okul Şenlikleri için Karagöz Gösterisi Planlaması

Okul şenlikleri dönem arasında ve yıl sonlarında tercih edilen eğlence dolu etkinlikleri ifade eder. Genellikle öğrencilerin sahnelediği birbirinden özel oyunları da kapsayan şenliklerde bu yıl bir farklılık yapmaya ne dersiniz. Hem öğrenciler hem öğretmenler hem de şenliğe katılacak veliler için Karagöz gösterisini tercih etmek oldukça ayrıcalıklı olacak. Kültürel zenginliklerin de tanıtılacağı bu sahne gösterisi planlamasında sizler neler bekliyor bir bakalım!

Mekân Planlaması

Okul şenliklerinin düzenleneceği alan da dikkate alınarak sizin bir yer belirlemeniz gerekir. Genellikle kapalı mekânlarda gerçekleştirilen Karagöz gösterisi açık mekânlarda da kolaylıkla sahnelenebilir. Burada tek talebimiz bütün izleyicilerin bizi görebilecekleri yüksek bir sahne. Bunun dışında bütün planlamayı biz yapıyor ve sizlerin kahkahaya boğulmasını sağlıyoruz. Genellikle ilk ve orta öğretim seviyesindeki öğrenciler için gösterilerimizle kusursuz anlara kapı aralıyoruz.

Okul Şenlikleri için Karagöz Gösterisi Hangi Şehirlerde Mümkün?

İstanbul Hacivat Karagöz ekibi olarak İstanbul’un her noktasında etkinliklere katılmaya çaba harcıyoruz. Ancak gelen taleplere bağlı olarak İstanbul dışında Ankara ve İzmir’de de Karagöz gösterilerini sahnelemeye çalışıyoruz. Siz de bulunduğunuz şehre göre bize talep göndererek okul şenliğinizin daha eğlenceli bir şekilde tamamlanmasına olanak tanıyabilirsiniz. Kusursuz bir deneyim elde etmenizi sağlayacak olan okul şenlikleri sayesinde ihtiyacınız olan kaliteli aktiviteye kapı aralayabileceksiniz.

Okul Şenlikleri için Karagöz Gösterisi Ücretleri

Kültürel zenginliğimizin geniş kitlelere yayılmasında üzerimize düşeni en iyi şekilde gerçekleştirmeye büyük önem gösteriyoruz. Bunu yaparke de geniş kitlelere ulaşmanın uygun bütçe teklifleriyle olabilceğini düşünüyoruz. Ancak mesafe ve tercih edilen hizmetler doğrultusunda fiyatların herkes için aynı olmadığını da belirtiyoruz. Siz de okulunuzda gerçekleşecek olan Karagöz gösterisi için fiyat alabilirsiniz. Ekibimiz size en uygun çözümleri sunarken eğlenceyi de hissetmenizi sağlayacak!

Okulunuzda gerçekleşecek eğlenceyi bambaşka bir seviyeye taşımanın şimdi tam zamanı!

Bir yanıt yazın

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button