İstanbul

Sünnet Etkinliğinde Hacivat Karagöz Gösterisi

Hacivat Karagöz sünnet düğünü

Hayatta bir defa yaşanması mümkün olan anlar vardır. Sünnet düğünü de bu anlardan birisidir. 🥳  🌸  Her anne baba evladının mutlu olduğu zamanları görmek ister. Hele bu tekrarı olmayacak bir şeyse.

Sünnet düğününde çocuklarında çokça eğlenebildiği mutlu olabildiği bir çok sanatsal içerik ve gösterimiz mevcut. Hacivat Karagöz gölge oyunu ve Hacivat Karagöz sahne performansı çocukların çokça ilgisini çekmeyi başaran ve eğlendiren en önemli gösterilerimizdendir.

Etkinliğiniz de Hacivat Karagöz gölge oyunu performansını görmek isterseniz sanatçı arkadaşımız ve ekibi etkinliğin yapılacağı yere saatler öncesinden gelerek etkinliğin yapılacağı yeri inceler ve hazırlıklarını yaparlar.

Çocuklar için hazırlanmış alanda kurulu gölge oyunu perdesinin ışığı açılarak çocukların perde önünde toplanması sağlanır. Gösteri öncesi sanatçımızın (Hayali) çocuklarla interaktif oyunlar ile keyifli vakitler geçirilmesi sağlanır.🥳  🌸

Sonrasında Hacivat ve Karagöz’ün tarihi hakkında kısa ve öğretici bilgiler verilerek gölge oyununa ilginin artması sağlanır. Ve devamında oyuna geçilir.40 dakika süren müzikli gösteri sonunda sünnet çocuğu başta olmak üzere, diğer minik misafirlerimizle beraber Hacivat ve Karagöz perdesinde kuklalar oynatılır.

Sünnet düğünü etkinliklerinde Hacivat Karagöz canlı performans tercih etmek isterseniz, tecrübeli tiyatro oyuncusu iki arkadaşımız Hacivat Karagöz kostümü giyerek sahne almaktadırlar. Sahne gösterisi veya interaktif oyun şeklinde program isteğinize bağlı devam etmektedir.

Sahne gösterisi yapmadan önce çocuklar için hazırlanmış alanda minik misafirlerimizle interaktif oyunlar oynayıp keyifli eğlenceli vakitler geçiriyoruz, keyifli vakit geçiren minik misafirlerimiz ailelerinin de rahat bir zaman geçirmesine sebep oluyorlar.

 

Sıkılmadan eğlenceli neşe dolu şekilde oyunlar devam ederken oyuncu arkadaşlarımız ideal sahne süresi otuz dakika olan Hacivat Karagöz canlı sahne performansını sunuyorlar.

İstanbul Hacivat Karagöz ekibi olarak, sünnet düğünlerinde Hacivat Karagöz gösterilerinin yanı sıra sünnet tahtı, yeniçeri askeri, alan süsleme, konu ve konseptinize uygun içeriklerle hizmet vermekteyiz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Bu önemli gününüzü şansa bırakmayın.

Gösteriler ve Atölyeler hakkında güncel bilgiler için sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.

 

sünnet düğünü

 

Bir yanıt yazın

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button