İstanbul

Water Garden da Ramazan Etkinlikleri

 

Water Garden da ramazan Etkinlikleri bu yıl ramazanın havasına uygun bir konseptte yapılıyor.

water-garden-ramazan

Water Garden da Ramazan Etkinlikleri İstanbul Hacivat Karagöz ekibi olarak profesyonel ekiplerimiz ile Ramazan şenliklerinde bir birinden eğlenceli içeriklerle ile hizmet vermekteyiz.

Sahne programları alan etkinlikleri geleneksel ve modern oyunları İstanbul Hacivat Karagöz ekibi olarak sunmaktayız.

Bu Ramazan ayı da diğer ramazan ayları gibi bizim için ayrıcalıklıydı. Ramazan ayında yoğun bir program takvimiyle sizlerle buluşuyor olmamız bizi heyecanlandırdı. Ramazan ayı boyunca bizi water garden alışveriş merkezinde seyretmeye gelen misafirlerimiz için bir birinden keyifli oyunlar hazırladık, bu mutluluğu hep birlikte paylaştık.

Water garden de ramazan etkinlikleri için bir alan hazırlanmıştı. bu hazırlıklardan size kısaca bahsedip sahne kısmına geçeceğim. Alanda çocuklar için bir birinden güzel atölyeler düzenleniyordu. geleneksel hacivat karagöz yapım atölyesi. Biz bu atölyeyi çok önemsiyoruz, çünkü hem ramazanın ruhuna uygun hem de geleneksel sanatımızı çocuklarla buluşturuyor olmak bizi çok memnun etti. Çocuklar da aileleri de bu yapılan atölye çalışmasından çok memnunlardı.

Water garden ramazan etkinlikleri kapsamında hafta sonları gerçekleşen bu atölyeler için daimi misafirlerimiz bile oluşmuştu. Artık çocuklarda sahnede seyretme şansı buldukları Hacivat Karagöz’ü kendileri de yaşayarak tecrübe ettiler ve yaparak eğlendiler.

Bunların yanı sıra ikramlarımız da sizler için alanda hazırlandı. Osmanlı macunu, patlamış mısır, pamuk şeker, Osmanlı şerbeti, kağıt helva, meşhur Kahramanmaraş dondurması gibi birbirinden güzel lezzetler de hazırlandı.

SAHNE HAZIRLIĞI;

Evet gelelim etkinliğin en güzel kısımlarına. sahne etkinliği olarak ne vardı yayın akışında? Geleneksel Hacivat Karagöz gölge oyunu, aşuk-maşuk, kukla gösterisi, ateşbaz gösterisi vardı. hacivat karagöz’ün nükte dolu gösterisi, hem geleneksel gölge oyunu hem de Hacivat Karagöz canlı sahne performansı. çocukların samimiyeti ve neşesi gözlerinden okunuyordu.

Ramazan ayı boyunca water garden da sizlerle birbirinden güzel etkinlikler gerçekleştirdik. Bu güzelliğin mimarı water garden yönetimine ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Ramazanın güzelliğine güzellik katmamıza destek olan değerli seyircilerimize ve sevgili çocuklara çok teşekkür ediyoruz. Sizlerle güzelleşti iyi ki varsınız, daha nice programlarda görüşmek üzere sağlıcakla kalın…

Hacivat-karagoz-water-garden

 

 

 

Bir yanıt yazın

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button