İstanbul

Korona’nın Gölgesinde Ramazan Etkinlikleri

corona gölgesinde ramazan

    Korona’nın Gölgesinde Ramazan Etkinlikleri kapsamında  Alışık olmadığımız bir dönem geçiriyoruz. Tüm sevenlerimize selamlar olsun.

Sizlerle aynı sahnede buluşmak aynı havayı solumak ne kadar da güzelmiş. Özellikle bu korona gölgesinde ramazan yaşayınca daha iyi anlamış olduk. İnsanın insanla karşılıklı ilişki kurduğu duygu geçişlerinin yaşandığı tiyatro sahnelerini çok özlediğinizi biliyoruz.

Fakat bu defa bizim de elimizden bu anlamda bir şeyler gelmiyor. Yapabildiğimiz tavsiye edilen durum ise evde kalmak. Evde kal sağlıklı kal denildi bizde öyle yaptık evde kaldık sağlıklı kaldık. Sizlerle tekrar buluşmak için.

Canlı yayınların sayısının arttığı bu dönemde tiyatronun ne kadar mühim bir sanat olduğunu fark ettik. Sizlerinde tiyatronun yokluğunu hasretle beklediğinizi biliyoruz. Normalleşme olduğunda tiyatromuza sahip çıkmak için güzel bir fırsat olsun.

Peki biz bu korona günlerinde nasıl bir ramazan geçirdik? Online gösteriler ve soyal medya da yaptığımız canlı yayınlarla siz değerli seyircilerimize ulaşmaya çalıştık.

     Korona gölgesinde ramazan etkinlikleri adıyla tüm sosyal medya hesaplarımızla sizlerle buluştuk. Bu programlar da neler yaptık peki?  Ramazan ayının vazgeçilmez gösterileri; Hacivat Karagöz gölge oyunu, Meddah gösterileri- Hikaye anlatımı şeklinde programlarla devam ettik. Normal zamanlar da yaptığımız Ramazan etkinlikleri ise Orta oyunu, illüzyon aşuk maşuk, ve daha birbirinden eğlenceli sahne içerikleri.

Canlı yayınlarla siz sevenlerimizle buluşmak bizim içinde eğlenceliydi. Bunun yanında yeni tecrübelerde ettik. Yeni sezonda sizler için çok keyifli içerikler üreteceğiz. Özel etkinlikler yapmamız için bizimle iletişime geçen kişi ve kurumlar oldu kimseyi kırmadan süreci yürütmek için büyük gayret gösterdik.

Corona virüsten en çok etkilenenler arasında şüphesiz ki tiyatro grupları var. Bizi de bu anlamda zor günler bekliyor diyebiliyoruz. Önümüzde ki süreçte sizlerle salonlarda hangi şartlarda buluşacağız bunu bilemiyoruz.

Fiziksel mesafe sosyal yakınlık yani kontrollü sosyal hayata merhaba dediğimiz bu günlerde bizde tiyatronun geleceği için endişe taşıyoruz.

Bundan sizlerinde etkilenmemeniz ve sağlıklı şartlarda sahnelerde gösterilerimizi seyredebilmeniz için tüm gayretimizi ortaya koyacağımızdan emin olabilirsiniz. Buluşacağımız günler gelinceye kadar sağlıcakla kalmanızı temenni ediyoruz.

 

Korona’nın gölgesinde Ramazan etkinlikleri

 

 

Bir yanıt yazın

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button